Tablet Tracer OVO już dostępny w Polsce!
Przez Admin Dnia 4 Kwi, 2012 O 02:43 PM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI | Z 1 komentarzem

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, prezentuje tablet OVO pracujący pod kontrolą najnowszego systemu Android 4.0*.

Urządzenie zostało wyposażone w wydajne podzespoły – szybki procesor pracujący z częstotliwością 1,5GHz, 512MB pamięci DDR3 oraz 8GB pamięci flash. Taka specyfikacja zapewnia płynne działanie systemu Android oraz zainstalowanych aplikacji. Dodatkowe zalety to wbudowany czytnik kart micro SD, który pozwala na znaczne rozszerzenie pamięci tabletu, czytelny ekran pojemnościowy z funkcją multitouch czy moduł Wi-Fi zapewniający połączenie z Internetem. Całość została zamknięta, w małej, zaledwie siedmiocalowej obudowie, co zapewnia swobodę i umożliwia korzystanie z tabletu w dowolnym miejscu.

Tracer OVO znakomicie sprawdzi się jako przenośna konsola do gier, odtwarzacz filmów w standardzie Full HD 1080p czy czytnik e-booków. Wbudowany moduł Wi-Fi oraz możliwość podłączenia modemu 3G przez port mini-USB zapewniają bezproblemowy dostęp do sieci. Urządzenie wyposażone jest w złącze HDMI, które umożliwia przesyłanie obrazu bezpośrednio do monitora, telewizora czy projektora. Dzięki temu użytkownicy zyskują opcję oglądania zdjęć i filmów w dużym formacie. Wbudowany akcelerometr automatycznie wykrywa pozycję urządzenia i pozwala na sterowanie jego funkcjami za pomocą ruchu, co znacznie potęguje wrażenia z gry i zapewnia komfortową rozrywkę. Tracer OVO oferuje również pełny dostęp do internetowego sklepu z aplikacjami Google Play.

Tablet Tracer OVO jest dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie – 449 zł brutto (sugerowana cena detaliczna). W Polsce można go już kupić w sieci sklepów Carrefour. Produkt objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Specjalnie dla użytkowników tabletu Tracer OVO przygotowano stronę internetową http://tablet.tracer.eu, która nie tylko przedstawia specyfikację techniczną urządzenia, ale również proponuje możliwe zastosowania tabletu – na co dzień, na wakacjach i w pracy. Użytkownicy znajdą tam także szczegółową instrukcję obsługi i opis wszystkich dostępnych w urządzeniu funkcji.

Specyfikacja:

System operacyjny Android 4.0
Wielkość ekranu 7’’
Rozdzielczość ekranu 800×480
Procesor 1,5GHz
Chipset Cortex-A8
Funkcja multitouch Tak
Pamięć DDR 512MB
Pamięć Flash 8GB
Webcam 0,3Mpx
Wi-Fi Tak
Bateria Polimerowa, 3000mAh, 3-5 godz pracy
Waga 380g
Złącza HDMI, Mini-USB, wejście słuchawkowe, micro SD
Inne g-sensor, Google Play
Gwarancja (miesiące) 24
* Tablety, które weszły do sprzedaży na początku kwietnia 2012, są wyposażone w wersję Android 2.3.4. Na stronie www.tablet.tracer.eu będzie dostępna bezpłatna aktualizacja do najnowszej wersji.

  • FUck

    Szczerze nie polecam
    Były właściciel