Tablet w kropki – Goclever Tab A73 w Biedronce
Przez Dr.Agon Dnia 3 kwi, 2012 O 07:22 PM | Kategorie MOBILNE, NOWOŚCI | Z 1 komentarzem

Czy za mniej niż 400 zł można mieć tablet? Okazuje się że tak! O ile lubimy zakupy sprzętu elektronicznego w supermarketach, szczególnie w sieci Biedronka.

Jeszcze przed świętami Wielkiej Nocy będzie można zakupić tablet Goclever Tab A73. Jest to urządzenie polskiej firmy, która produkuje swoje urządzenia w Chinach, znana jest głównie z produkcji mało popularnej serii nawigacji GPS, w swojej ofercie ma również netbooka.

Źródło: www.goclever.pl

Tablet Goclever posiada system operacyjny Android w wersji 2.3.4. Urządzenie zostało wyposażone w procesor Allwinner A10 (Cortex A8) o taktowaniu 1GHz, 512 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej, moduł WiFi, kamerę 0,3 Mpix, akcelerometr oraz czytnik kart microSD. Teblet pracuje na baterii 3200 mAh co pozwala na około 2 dni pracy..

Podobnie jak Samsung Galaxy Tab tak i Tab A73 cechuje się 7-calowym ekranem o trochę niskiej rozdzielczości 800×480 pikseli o proporcjach 5:3. Pod tym względem urządzenie podobne jest do Walkmana Z1000, jednakże urządzenie Sony wyposażono w dwukrotnie mniejszy wyświetlacz, przez co zagęszczenie pikseli jest większe co daje bardziej szczegółowy obraz.

Źródło: www.tabletowo.pl

Urządzenie ma być dostępne w sprzedaży 5 kwietnia, oferta Biedronki jest o około 50 zł niższa niż w sklepach internetowych, jednakże wprowadzenie tabletu do sprzedaży może okazać się być niespodziewanym sukcesem, szczególnie, że zbliża się okres komunijny. Cena tabletu to 369 zł.

  • name

    Teblet pracuje na baterii 3200 mAh co pozwala na około 2 dni pracy.. HAHAHAAHHAAHHAA chyba 2 godziny!