Transmisje z kwalifikacji do World Cyber Games 2011 w sports barze Łazienkowska 3. Ruszają „Gamesdays”
Przez Admin Dnia 1 sie, 2011 O 11:17 AM | Kategorie GRY, NOWOŚCI | Z 0 Komentarzami

Już dziś, 1 sierpnia, w sports barze Łazienkowska 3 znajdującym się na nowym stadionie Legii Warszawa, rozpocznie się cykl wieczorów, podczas których na żywo transmitowane będą pojedynki kwalifikacyjne do World Cyber Games 2011. Podczas spotkań na gości sports baru będą czekać niespodzianki.

Kwalifikacje online do World Cyber Games i Samsung Euro Championship 2011, które rozpoczęły się 19 lipca, dotyczą zawodników rywalizujących w grach Counter-Strike, FIFA 11, StarCraft II i League of Legends. 1 sierpnia, w sports barze Łazienkowska 3, zainaugurowane zostaną tzw. „Gamesdays” – wieczory, podczas których wszyscy chętni będą mogli na żywo śledzić transmisje z najciekawszych pojedynków kwalifikacyjnych.

„ Odbędą się co najmniej 3 spotkania, ale mamy nadzieję na więcej. Liczba e-sportowych wieczorów  w sports barze Łazienkowska 3 uzależniona jest od przebiegu kwalifikacji. Zależy nam na tym, aby fani  e-sportu i goście lokalu mogli śledzić najciekawsze pojedynki. Oprócz transmisji, wszyscy którzy postanowią wybrać się na miejsce, mogą liczyć na dodatkowe niespodzianki ” – mówi Blanka Fijołek, PR & CSR Manager Samsung Electronics Polska.

W najbliższy poniedziałek niespodzianką będzie obecność Kamila Zalewskiego, mistrza Europy w grę Asphalt. Wszyscy, którzy odwiedzą sports bar będą mieli okazję zmierzyć się z Kamilem. Na osobę, która pokona mistrza, czeka wartościowa nagroda. Jeżeli nie znajdzie się pogromca Zalewskiego, nagrodę otrzyma osoba z najlepszym czasem.

Rozpoczęcie transmisji w dniu 1 sierpnia nastąpi ok. godz. 17:00.

Polskie finały World Cyber Games 2011 odbędą się 6 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Dzień później, 7 października, rozpocznie się turniej Samsung Euro Championship – mistrzostwa Europy w grach komputerowych. Zwycięzcy kwalifikacji WCG automatycznie zakwalifikują się do SEC.

 

Źródło:Samsung