Vedia Muzzio Tactic HD – odtwarzacz multimediów w przystępnej cenie
Przez Admin Dnia 29 sty, 2011 O 11:26 AM | Kategorie HARDWARE, NOWOŚCI | Z 4 Komentarzami

Firma Vedia wprowadza na rynek swoje nowe urządzenie. Muzzio TacticHD to odtwarzacz audio/video wyposażony w wydajny procesor który bez problemu poradzi sobie z wyświetlaniem obrazu w HD. Urządzenie dobze wykonuje swoje zadanie a przy okazji jest w bardzo przystępnej cenie.


Muzzio TacticHD pozwala nam na oglądanie plików wideo w rozdzielczości 720p. Multimedia możemy przeglądać na 4,3 calowym ekranie. Przy jego pomocy możemy także przesłać obraz na dowolny telewizor za pomocą wbudowanych w urządzenie wyjść TVTacticHD obsługuję wiele formatów wideo w rozdzielczości HD. Ponadto, nie będzie problemu z filmami, które posiadają napisy gdyż urządzenie obsługuje napisy w popularnych formatach tj. SRT, SS czy wbudowane MK. Dotykowy interfejs użytkownika nie sprawi nam większych kłopotów podczas obsługi odtwarzacza.

Muzzio TacticHD to nie tylko odtwarzacz plików wideo. Dobrze radzi sobie z innymi multimediami tj. pliki audio czy pliki graficzne. Odtwarzać muzykę możemy w wielu popularnych formatach jak MP3, FLAC czy APE. Muzykę możemy posortować według własnych potrzeb a gdy się gdzieś zapodzieje, wyszukać ją w bardzo łatwy sposób. Do plików muzycznych możemy dołączyć okładki a nawet teksty piosenek. Urządzenie posiada wbudowany mikrofon który może posłużyć nam jako dyktafon. Nagrane dźwięki, urządzenie zapisze w bardzo popularnym formacie czyli formacie WAV.

Przeglądanie zdjęć to także zadanie dla Muzzio TacticHD. Zdjęcia możemy przeglądać jako pokaz slajdów lub wyświetlić je na telewizorze. Dobrze radzi sobie ze wszystkimi formatami plików graficznych. Ponadto, do dyspozycji producenci oddają nam aplikację umożliwiającą nam czytanie i pisanie notatek oraz funkcję kalendarza, który przechowa nasze zaplanowane zadania.

Trzy częściowy pulpit, który możemy sami dostosować zapewni nam szybki dostęp do funkcji urządzenia. Poruszać się po menu możemy za pomocą ekranu dotykowego. Muzzio TacticHD do przechowywania naszych danych wykorzystuje 8GB wbudowanej pamięci. Nic nie stoi na przeszkodzie by powiększyć miejsce na nasze zasoby. Umożliwi nam to slot na kartę microSD.


Jeżeli zdecydujemy się na zakup Muzzio TacticHD dodatkowo otrzymamy film pt. „Dawno temu w Iłży”.  Premiera odtwarzacza już w lutym. Cena urządzenia to około 299 złotych.
 • wagon

  Glośny player, słuchawki bdb.

 • nobezkitu

  Mam go od dwóch tygodni i wszystko: filmy, muzyka, książki i zdjęcia działają bez problemu

  • ed

   ksiazki? jaki format i skad sciagasz?

 • Damian211094

  dzis go kupilem za smieszne 260 zł i jak narazie jestem w szoku i podziwie . Pozytywny sprzęcik. polecam